DUYURULAR/ANNOUNCEMENTS

YAYIN GÜNÜ: PAZARTESİ/CUMA (NADİREN)- ÇARŞAMBA(NADİREN)
BROADCAST DAY:MONDAY/FRİDAY(RARELY)- WEDNESDAY(RARELY)
Psikoloji, SPSS Danışmanlık almak
WEBSİTE:http://www.psikolojiturkey.esy.es/ ( Status: Online)
ARAŞTIRMALARIMIZA DESTEK VERİN. SUPPORT US TO WRİTE: https://igg.me/at/VuQHTt9rhws

THEPSYCHOLOGYTURKEY SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.İSTEKLERİNİZİ YORUM BÖLÜMLERİNDE BELİRTEBİLİRSİNİZ. SİTEMİZE AİT MOBİL UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN SİTENİN EN ALTINDAKİ UYGULAMA/APP BAŞLIĞINA GİDİN.WELCOME TO THEPSYCHOLOGYTURKEY SITES.YOU WILL SPECIFY YOUR REQUIREMENTS IN THE COMMENTS. YOU CAN DOWNLOAD THE MOBILE PRACTICE APPLIED AT THE BOTTOM OF THE SITE..

30 Kasım 2016 Çarşamba

TANITIM SPOTU VE SORUMLULUK BEYANI


Herkese merhabalar,


                           Türkiye'de psikolojinin gidişatı ile ilgili bilgilendirmeler, yazılar; psikoloji hakkında makaleler ve temel bilgiler paylaşacağım. Ülkemizde psikoloji üzerine ciddi bilgilendirme çalışmaları yapılmadığı için gönlü isteyen herkes bu işten kendine pasta payı çıkarmaya çalışıyor. Ancak bu durum herhangi bir sağlık etiğine uymadığı gibi para odaklı olarak ortaya çıkıyor. Sonuç olarak Türkiye'de psikoloji yeterli gelişmemektedir. Ve çeşitli yollardan istismar edilen bireyler karşımıza çıkmaktadır. 

                  Yapacağım paylaşımların kaynaklara dayanacağını ancak buradaki yorumlarımı istismar edebilecek kişi ve kurumlar olduğu ve sanal dünyanın belirsizliğinden dolayı oluşabilecek sorunların sorumluluğunu  herhangi bir şekilde üstlenmediğimi ve üstlenmeyeceğimi açıkça beyan ederim!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder